Kargo; Siparişiniz, kargoya 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Satın aldığınız Zeckié tasarımlarını size en yakın zamanda ulaştırmak için sözleşmeli olarak Aras Kargo ile çalışmaktayız. Kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir (yurtiçinde ortalama 1-3 iş günü). Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi hesabınıza giriş yaparak bulabilir veya ;

info@zeckie.com

veya

0212 232 59 37 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şehir içi acil gönderimleriniz için de bizimle görüşüp özel isteklerinizi iletebilirsiniz. 

Yurtdışı gönderimlerimizi iadeli taahhütlü ulusal posta ile yapıyoruz. En erken 1 hafta, ortalama 15 gün içinde gönderimler yerine ulaşmaktadır (yine de zamanla ilgili 1 aya kadar uzamasını göze almanızı bekleriz. Acil siparişleriniz için bizden özel fiyatlı ekspres kargo servisi için görüşebilirsiniz.

Paketleme; Ambalajımız hediye paketi şeklinde logolu kutu ve torbasıyla gönderilir, özel talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.